Piektdiena, 17. Septembris
Vera, Vaira, Vairis

The Bellamy Brothers

Brāļi ir uzauguši Floridā muzikālā ģimenē. Mūzika viņiem bija visapkārt jau sākot no agras bērnības. Viņi klausījās kā tēvs spēlē vietējā Western swing ansamblī, viņi klausījās calypso mūziku ceļojot pa Karību jūras salām viņi klausījās māsas pop un rok skaņuplates un protams gospeļus baznīcā. Un pa radio viņi dzirdēja visu sākot no Everly Brothers beidzot ar Bītliem.Jaunībā viņi bija sevī uzsūkuši visu šo mūzikas dažādību. The Bellamy BrothersDavid Milton Bellamy dzimis 1950. g. 16. septembrī
Homer Howard Bellamy dzimis 1946.g. 2. februārī
Hovards un Deivids bērnībā mācījās spēlēt dažādus mūzikas instrumentus. Hovards mācījās ģitāru, bandžo un mandolīnu, bet Deivids - klavieres, akordeonu, vijoli, bandžo, mandolīnu un ērģeles. Abi brāļi absolvēja Floridas Universitāti - Hovards kā veterinārārsts, bet Deivids ieguva grādu psiholoģijā.
Viņu pirmā oficiālā uzstāšanās publikas priekšā bija kopā ar tēvu Rattlesnake Roundup Sanantonio, Floridā. Sākumā brāļi spēlēja dažādos ansambļos. Viņiem bija izdevība dziedāt backup tādiem māksliniekiem, kā Percy Sledge, Eddie Floyd un Little Anthony & The Imperials. Uz dažiem mēnešiem viņi pat devās uz Atlantu, bet tur nevarēja konkurēt ar tajā laikā slavenajiem Allman Brothers. Šī garā ceļojuma laikā pozitīvais bija tas, ka Deivids atklāja sevī dziesmu rakstītāja talantu, bet negatīvais bija tas, ka abi brāļi jutās bezgalīgi noguruši un nolēma atgriezties mājās, lai atpūstos.
Šī atpūta izvērtās par viņu pirmo panākumu. Mājās Deivids turpināja rakstīt dziesmas. 1973. g. kāds draugs saveda kopā Deividu Bellamy un dziedātāju Jim Stafford. Staffords ierakstīja Deivida dziesmu "Spiders and Snakes", kura tika izpārdota 3 000 000 eksemplāros un ienesa pietiekoši daudz naudas, lai brāļi varētu doties uz Losandželosu un pilnībā nodoties muzikālajai karjerai.
1975. g. brāļi paraksta līgumu ar Curb/Warner Bros. un izlaiž savu pirmo singlu, kas izgāžas. 1976. gadā Neila Daimonda bundzinieks Dennis St. John pierunā brāļus ierakstīt Larry E. Williams dziesmu "Let Your Love Flow". Dziesma gūst lielus panākumus un paceļas Amerikā līdz Kantrī Top 30. vietai. Bet vēl lielākus panākumus tā gūst Eiropā - Lielbritānijā, Rietumvācijā un Skandināvijā tā iekļūst pat topu virsotnē. Bellamy ātri sakombinē un ieraksta savu pirmo albumu ar tādu pašu nosaukumu, kas vislielākos panākumus gūst Eiropā. Brāļi izdara pareizos secinājumus un savā pirmajā koncertturnejā dodas tieši uz Eiropu. Drīz viņi var nosegt visus savus izdevumus un pat noalgot savu māti par finansu menedžeri. 1977. gadā Bellamy izlaiž savu otro albumu "Plain and Fancy", kas gūst popularitāti tikai Zviedrijā un Norvēģijā.
1978. gadā brāļi atgriežas no Eiropas Amerikā savā dzimtajā fermā Derbijā, Floridā. Šai laikā Bellamy Brothers maina arī savas mūzikas stilu vairāk uz klasisko kantrī. Dziesma "Slipin' Away" sasniedz kantrī topa 20 vietu.
Pirmais lielais panākums atnāk 1979. gadā ar dziesmu "If I Said You Had a Beautifull Body Would You Hold It Against Me", kas kļūst par #1 Kantrī Topā. Tā ir pirmā no 14 Top #1 dziesmām. Tālāk 80' gados seko "Suggar Dady", "Dancin' Cowboys", "Do You Love As Good As You Look", "For All the Wrong Reasons", "Redneck Girl", "When I'm Away From You", "I Need More Of You", "Kids of the Baby Boom", "They Could Put Me in Jail" un duets kopā ar Forester Sisters "Too Much is Not Enough". Šajā laikā brāļi sniedz vidēji apmēram 200 koncertus gadā.
Vē 80' gados ir radītas sekojošas populāras dziesmas: "Lovers Live Longer", "You're My Favorite Star", "Reggae Cowboy", "Strong Weakness", "I Love Her Mind", "Forget About Me", "World Greatest Lover", "Old Hippie", "Lie to You For Your Love", "Feelin the Feelin", "Crazy From the Heart", "Santa Fe", "Rebels Without the Clue", "Big Love", "You'll Never Be Sorry", "I Could Be Persuaded".
Bellamy Brothers joprojām pieder rekords gan ACM (Academy of Country Music), gan CMA (Country Music Association), kā visbiežāk nominētajam kantrī duetam.
Vēl apmēram 20 dziesmas ir guvušas popularitāti nevis Amerikā bet Eiropā.
90' gadu sākumā Bellamy Brothers auditorija strauji sarūk, jo mainās publikas gaume. Regeja ritmi kantrī mūzikā zaudē popularitāti. Tai pat laikā brāļi pāriet no Warner Bros uz Atlantic ierakstu studiju. 1991. gadā Atlantic izlaiž disku "Rollin' Thunder", kas vairs negūst lielu ievērību. Bellamy aiziet no Atlantic un nodibina paši savu kompāniju Bellamy Brother Records. 1992. gadā tiek ierakstīts viens Bellamy pēdējais hits "Cowboy Beat", kas sasniedz Top 25.
Vēlreiz Bellamy Brothers uzpeld 1998. gadā ar disku "Lonely Planet". Bellamy Brothers turpina koncertēt, kā arī regulāri izlaist diskus ar savām populārākajām dziesmām. 2003. gadā Bellamy ieraksta disku "Angels & Outlaws", kurā Bellamy populārākās dziesmas kopā ar viņiem dzied tādi pazīstami mākslinieki, kā Alan Jackson, Dolly Parton, Montgomery Gentry, Willie Nelson, George Jones, Tanya Tucker u.c. Koncertturnejās gan viņi biežāk dodas uz Eiropu, it sevišķi uz Vāciju un Skandināviju, kur ir saglabājuši lielāku popularitāti. Pateicoties šim faktam mums bija iespēja 2007. gada 6. jūlijā dzirdēt slaveno duetu Bellamy Brothers arī Bauskā.

Copyright © CountryMusic.lv 2007-2021 | Facebook | Google + | Privātuma Politika