Trešdiena, 25. Jūlijs. Jēkabs, Žaklīna

Tālbraucēji

Grupa Tālbraucēji dibināta 2006.gada janvārī, kad kopā sanāca muzikanti no dažādām Latvijas vietām (Mārupes, Aizkraukles, Neretas, Siguldas, Malnavas).  Tas, ka grupas dalībnieki nebija no vienas vietas un pilsētas arī kalpoja par pamatu grupas nosaukuma izvēlei – Tālbraucēji.    Arī uz šo brīdi grupas sastāvā:

Aigars Pomaskovs, daudzu grupas dziesmu mūzikas un teksta autors, ritmģitārists un vokālists – nāk no Mārupes;
Dzintars Sāgens izbijis grupas Zodiaks dalībnieks

Tālis Gžibovskis, sitaminstrumenti (spēlējis grupās: “Eolika”, “Sīpoli”, “Vecās mājas” ) – pēc savas būtības pārstāv Līvānus, lai gan ikdienā vairāk ir saistīts ar Rīgu un Jelgavu;
Aivars Vitkovskis, basģitārists, vokāls ( daudzus gadus dziedājis korī “AVE SOL”, bijis grupas “Klaidonis” skaņu operātors )  – sevi piedēvē no Skrīveriem, tomēr biežāk sastopams ir Rīgā.

Uģis Pētersons (vijole, klavieres vokāls)
Tajā pašā 2006.gadā grupa plašākai publikai sevi pieteica ar savu pirmo radio-singlu “Tikai Tu”. Šī dziesma noturējās Latvijas Radio2 spēlētāko dziesmu top10 pirmajā vietā 3 nedēļas pēc kārtas. Šis panākums deva ļoti lielu motivāciju turpināt iesākto. Vēlāk tika radītas arī tādas, tautā iemīļotas un atzītas dziesmas, kā “Liepas”, “No Skropstām”, “Diena no dienas”, “Mājupceļš” u.c!    Grupas mērķis ir dēvēt sevi par  Contemporary Country (Mūsdienu kantrī) stilā spēlējošu grupu un, lai gan,  Country mūzika ir ļoti skaista un daudzveidīga, ir jāizvērtē savi spēki, jāiegulda daudz darba un zināšanu, lai varētu uzskatīt sevi par piederīgu šai saimei. Tāds ir grupas moto un tamdēļ uzskatām, ka mēs vēl esam tikai ceļā.

Albumi:"Par savējiem"  (2009.g.), "Rīta sapnī" (2010.g.)

 Grupas vietne internetā

 

Copyright © www.CountryMusic.lv v5 2007-2018 | |