Pirmdiena, 18. Oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Privātuma Politika

Mēs, portāla COUNTRYMUSIC.LV administrācija, esam izveidojuši šo dokumentu, lai palīdzētu Jums labāk izprast:
  • kādus datus mēs par Jums ievācam, apstrādājam un uzglabājam brīdī, kad apmeklējat portālu, un izmantojat tajā iestrādāto funkcionalitāti;
  • kādi ir šo datu izmantošanas mērķi;
  • cik droša ir Jūsu atrašanās portālā;
 
DATU IEVĀKŠANA, APSTRĀDE UN UZGLABĀŠANA
 
Apmeklējot portālu COUNTRYMUSIC.LV, dati par Jūsu apmeklējumu un portālā veiktajām darbībām tiek reģistrēti ierobežotas pieejamības sistēmā, kurai piekļūt var tikai šī portāla darbinieki. Papildus šajā sistēmā tiek ievākti, apstrādāti un uzglabāti, pēc Jūsu brīvas izvēles iesniegtie - Jūsu personīgie dati. Tikai un vienīgi pēc Jūsu iepriekšējas piekrišanas daļa no šiem datiem var tikt publiskoti portāla apmeklētājiem redzamajā daļā, ar mērķi, personificēt Jūsu veiktās darbības un bagātināt portāla saturu. 
 
 
KĀDIEM MĒRĶIEM MĒS IZMANTOJAM ŠOS DATUS?
 
Portāla COUNTRYMUSIC.LV lietošanas pieredzes uzlabošana - portāla apmeklētāju vēlmju un vajadzību izzināšana, lai noteiktu, kādi interaktīvie elementi portāla apmeklētājiem ir saistoši (komentēšana, balsošanas sistēma, aptaujas u.tml), un ko nepieciešams uzlabot, lai padarītu ērtāku portālā iebūvēto funkcionalitāti un tā pārlūkošanu kopumā.
 
Portāla COUNTRYMUSIC.LV satura kvalitātes uzlabošana -  portāla apmeklētāju vēlmju un vajadzību izzināšana, lai noteiktu, kas portāla apmeklētājus interesē visvairāk, kas rosina portāla apmeklētājus iesaistīties diskusijās, u.tml.
 
Portāla COUNTRYMUSIC.LV vispārējās drošības uzlabošana - tīšu / automatizēti veiktu kaitniecisku darbību operatīvai pamanīšanai un novēršanai (piemēram, manipulācijas ar portāla balsošanas sistēmu, nesankcionētas reklāmas publicēšana rakstu komentāros, nesankcionēti piekļuves mēģinājumi ierobežotas pieejamības informācijai un funkcijām, portāla darbības traucēšana)
 
 
KĀDUS DATUS MĒS IEVĀCAM UN APSTRĀDĀJAM PAR JUMS UN JŪSU VEIKTO APMEKLĒJUMU
 
Personu neidentificējoši dati, ko ievācam automātiski par katru Jūsu veikto apmeklējumu:
 
1) Interneta pieslēguma adresi;
2) Apmeklējuma / Jūsu veiktās darbības laiku;
3) Apmeklējuma laikā izmantotās Interneta pārlūkprogrammas nosaukumu un versiju;
4) Apmeklējuma laikā izmantotās iekārtas vai iekārtas operētājsistēmas nosaukumu un versiju;
5) Apmeklējuma laikā izmantoto iekārtas ekrāna izšķirtspēju pikseļos;
6) Apmeklēto portāla sadaļu nosaukumus un adreses; 
7) Jūsu portālā veikto - personu neidentificējošo darbību uzskaitījumu;
 
Dati, ko ievācam tikai pēc Jūsu iepriekšējas piekrišanas (kad šos datus mums iesniedzat):
 
1) Jūsu vārds, uzvārds un / vai segvārds;
2) Jūsu dzimums;
3) Jūsu elektroniskā pasta adrese;
4) Jūsu izmantotā sociālā tīkla (Draugiem, Facebook, Google+) identifikators (skaitliska, vai citādā formā izteikta kombinācija, kas norāda uz konkrētu personas profilu sociālajā tīklā);
5) Cita informācija, ko Jūs mums sniedzat (piemēram: atstājot publisku komentāru, aizpildot kontaktu formu, vai sazinoties ar mums e-pasta sarakstes veidā)
6) Jūsu profila fotoattēls (Jūsu pašrocīgi augšupielādēts, vai izgūts no Jūsu sociālā tīkla profila ar kuru autorizējaties portālā);
 
Dati, ko pēc iepriekšējas Jūsu piekrišanas esam tiesīgi publiskot portālā:
 
1) Jūsu vārds, uzvārds un / vai segvārds;
2) Jūsu fotoattēls;
3) Jūsu veidotais saturs, kas ir paredzēts publiskošanai portālā (piemēram: komentāra pievienošana rakstam vai fotogalerijai)
 
 
PORTĀLĀ IEBŪVĒTAIS LIETOTĀJU AUTORIZĀCIJAS MEHĀNISMS

1) Portālā iespējams autorizēties izmantojot kādu no šiem sociālajiem tīkliem: Draugiem.lv, Facebook.com, Google.com, vai izmantojot elektroniskā pasta adresi un paroli. Autorizācija iespējama no vairākām iekārtām vienlaicīgi.

2) Veicot autorizāciju, iekārtā (datorā, viedtālrunī vai tml.) no kuras autorizējaties tiek izveidots unikāls lietotāja sesijas ID, kas tiek uzglabāts iekārtas atmiņā - sīkdatnes formā. Sīkdatnes uzglabāšanas laiks -  1 mēnesis kopš laika, kad pēdējoreiz apmeklējāt portālu.

3) Autorizējoties ar elektroniskā pasta adresi un paroli, Jūsu autorizācijas pieprasījums tiek pārbaudīts, izmantojot "Invisible Google Recaptcha" tehnoloģiju. Gadījumā, ja sistēma uzskatīs, ka Jūsu profilam tiek mēģināts piekļūt automatizēti (izmantojot robotprogrammatūru), autorizācijas logā tiks izvadīts uzdevums, kuru iespējams atrisināt tikai reālai personai (nevis robotam).
 
4) Lai stiprinātu Jūsu datu drošību, Jūsu sesijas ID ir piesaistīts Jūsu iekārtas operētājsistēmai un izmantotās interneta pārlūkprogrammas nosaukumam. Lietotāju autorizācija tiek nodrošināta, izmantojot tikai un vienīgi šifrētu SSL savienojumu. Gadījumā, ja tiek konstatēta pieslēgšanās vienlaicīgi no vairākām iekārtām ar vienādu sesijas ID, autorizācija tiek anulēta abām iekārtām, un lietotājam nepieciešams autorizēties no jauna. Visi autorizēšanās mēģinājumi un drošības incidenti tiek iegrāmatoti. Izejot no sava Countrymusic.lv lietotāja profila, sesijas ID no Jūsu izmantotās iekārtas, un mūsu datubāzes tiek dzēsts.
 
5) Lietotāju pieslēgšanās paroles datubāzē tiek uzglabātas šifrētā formā, kuru atšifrēt bez paša lietotāja dalības nav iespējams. Lietotājiem autorizējoties ar elektroniskā pasta adresi un paroli, no ievadītās lietotāja paroles tiešsaistē tiek atveidota paroles šifrētā forma un salīdzināta pret datubāzē uzglabāto, savukārt pēc veiktās datu salīdzināšanas, lietotāja paroles nešifrētā forma tiek nekavējoties dzēsta no servera atmiņas. Countrymusic.lv administrācijai un tehniskajam personālam nav zināmas lietotāju paroles, tāpēc tās nozaudējot, Jums tiek piedāvāts paroli izveidot no jauna, ar Jūsu elektroniskā pasta adreses starpniecību. 
 
 
"GOOGLE ADSENSE" UN CITU PORTĀLAM PIESLĒGTO REKLĀMAS TĪKLU POLITIKA
 
Portālā "Countrymusic.lv" tiek rādītas trešo pušu pakalpojumu sniedzēju reklāmas, ar mērķi, no reklāmu ienākumiem, segt portāla uzturēšanas un attīstīšanas izmaksas. Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā Jūsu iepriekšējos COUNTRYMUSIC.LV vai citu vietņu apmeklējumus.
 
Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var Jums rādīt reklāmas, pamatojoties uz Jūsu veikto COUNTRYMUSIC.LV vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu.
 
Jūs variet atteikties no Jums piemeklētu reklāmu rādīšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu - https://www.google.lv/settings/ads.
 
 
Copyright © CountryMusic.lv 2007-2021 | Facebook | Google + | Privātuma Politika