Sestdiena, 11. Augusts. Liega, Olga, Zita, Zigita

June Hill (Guna Kalna)

Guna Kalna bija normāla meitene no Liepājas, kura klausījās labu rokmūziku, taču teica, ka vecumdienās dziedās country. Bet, kad izdzirdēja LeAnn Rimes ierakstus saprata, ka ir jau vecumdienas pienākušas, jo jau tagad grib dziedāt šo mūziku.
Mācoties Liepājas Mākslas vidusskolā Guna piedalījās un uzvarēja dažādos solistu konkursos.Galīgi saslimusi ar country meklēja iespēju dziedāt. Tieši tad arī dadās sadarbība ar grupu “Krustceles” no Limbažiem ar kuru kopā Guna, vēl kā absolūts amatieris, veiksmīgi debitēja “Country Bauska 2007” festivālā uz mazās skatuves. Taču jau 2008. gadā uzstājās uz lielās, Latvijas country grupu apvienotajā šovā.
Gunas lielākais sapnis ir aizvest publiku uz 50' gadiem Amerikā. Gribētu dziedaat Classic Country un Rockabilly. Iedvesmas avots - Patsy Cline, Elvis Presley, Hank Williams, Janis Martin, Wanda Jackson,Rose Maddox, Brenda Lee, Patsy Montana u.c Lielākā autoritāte Latvijaa - Pits Andersons.
Muzikāli pilnveidojusies arī “Saulkrasti Jazz” meistarklasēs.Šobrīd Guna mācās Rīgas 100. vidusskolā, rokmūzikas un džeza novirziena klasē, specialitāte - vokāls.

Copyright © www.CountryMusic.lv v5 2007-2018 | |