Sestdiena, 11. Augusts. Liega, Olga, Zita, Zigita

Juke Box

Juke Box

Ideja par grupas JUKE BOX dibināšanu pieder grupas ģitāristam Vīgantam Murelim. Sākotnēji tā tiek iecerēta kā grupas mūziķu vienreizēja performance Ulda Ozoliņa veidotajā Bauskas kantrī mūzikas festivālā. 2002. gada pavasarī šim nolūkam demo variantā tiek ierakstītas grupas ”The Mavericks” divu dziesmu cover versijas latviešu valodā – ‘Tevi vien” (Loving you) un ‘Lūk mana sirds”(There goes my heart), kuras pateicoties Latvijas Radio 2 un raidījumam ‘Kantrī mūzikas stunda” kļūst par grupas vizītkarti. Festivāla laikā gūtā publikas atsaucība un profesionālu mūziķu atzinība maina grupas sākotnējos nodomus. JUKE BOX kļūst par pastāvīgu muzikālu vienību ar visām no tā izrietošajām sekām. 2002.gadā grupa sadarbībā ar ierakstu kompāniju Mikrofona ieraksti uzsāk darbu pie sava pirmā studijas albuma “ Ir sestdiena klāt”. Albumā ir iekļautas populāru amerikāņu kantrī mūzikas autoru dziesmas latviešu valodā. Visi dziesmu pārlikumi tiek saskaņoti ar to oriģinālajiem dziesmu autoriem un šis process vien aizņēma pus gadu.

Juke BoxJUKE BOX dalībnieki Latvijā ir jau sen labi atpazīstami un cienījami mūziķi:
Ingus Feldmanis – ģitāra, balss. Ilgus gadus grupas ‘Ornaments’ ģitārists un radošais balsts. Pēdējā laikā darbojies kopā ar Pete Anderson, Ivaru Pētersonu utt.
Vīgants Murelis – steel guitar, ģitāras. Plašākai publikai kļūst pazīstams grupas ‘Sīpoli” periodā, kam seko darbs grupā ‘ODIS’, Latvijas Radio bigbendā utt.
Modris Laizāns – balss, bass. Dziedājis astoņdesmitajos gados zināmajā grupā ‘Krasts’. Vēlāk basa ģitāru spēlējis grupā ‘Labvēlīgais Tips’.
Zintis Žvarts – saksofons. Viens no pieprasītākajiem Latvijas saksofonistiem. Strādājis Latvijas Radio bigbendā, piedalījies daudzos ierakstos kā vies mākslinieks. Šobrīd darbojas arī grupā ‘Keksi’ un ir Marijas Naumovas pavadošā sastāva dalībnieks.
Ivars Kalniņš – sitamie instrumenti. Spēlējis grupā ‘Labvēlīgais Tips’. Pēdējos gadus pavadījis ‘Lauku Muzikantu’ sastāvā.
Gints Hartmanis – taustiņi, balss. Darbojies grupās ar nosaukumiem ‘Barometrs’, ‘Atpūta’, veidojis muzikālos pavadījumus Arnim Miltiņam.

Copyright © www.CountryMusic.lv v5 2007-2018 | |