Svētdiena, 12. Jūlijs
Indriķis, Ints, Namejs

Gada labāko video TOP 10

29. decembris, 2016

country top 10

2016. gads nepielūdzami tuvojas Jaunajam un daudzsološajam 2017. gadam. Atskatoties uz šo gadu Country mūzikā, tas nav bijis pats raženākais. Pretēji mūzikas kritiķu apgalvojumiem, ka sākusies ir "New – Country" ēra, klausītāji arvien vairāk pievērsās taisni klasiskajam Country. Tas liek arvien vairāk mūziķiem un dziesmu autoriem mainīt nākotnes prioritātes. Salīdzinoši maz pie apvāršņa ir parādījušies jauni mūziķi. Jaunie neredz sevi Country mūzikā mazās popularitātes dēļ, it īpaši Eiropā. Tomēr viss nav tik drūmās krāsās, patstāvīgo šī mūzikas žanra cienītāju pulks ir un paliek nemainīgs.

Latvija kļuva par vienu vasaras festivālu bagātāka, atliek vien cerēt, ka to skaits augs. Latvijas kantrī mūziķi turpina „laipot“ starp Country un Šlāgera žanriem un dara to veiksmīgi. Latviešu publika piesardzīgi pieņem jauninājumus un stingri turās pie pārbaudītām vērtībām..

Gadu noslēdzot piedāvājam jums, Country mūzikas cienītāji, mūsu izveidoto gada mūzikas video TOP 10.  Tika ņemtas vērā atsauksmes, skatījumus lapā un soc. tīklos. Topā ir tikai tie mūzikas video, kas laisti klajā 2016. gadā.

Lai radošs un panākumiem bagāts Jums Jaunais gads!

10. The McClymonts - House

9. Florida Georgia Line - H.O.L.Y.

 

8. RaeLynn - Love Triangle

 

7. Maren Morris - My Church

 

6. Keith Urban - Wasted Time

 

5. Klaidonis - Aizvijas ceļš

 

4. Dean Brody - Bush Party

 

3. Brad Paisley  - Today

 

2. Tim McGraw - Humble And Kind

 

1. Artists Of Then, Now & Forever - Forever Country

 

Pievieno savu komentāru
Copyright © CountryMusic.lv 2007-2020 | Facebook | Google + | Privātuma Politika