Trešdiena, 19. Jūlijs. Jautrīte, Kamila, Digna

Country Bauska nosauc mūziķus, kuri piedalīsies festivālā.

6. februāris. (2016) 20:34

Country Bauska

Festivāla "Country Bauska" organizatori ir paziņojuši par mūziķiem, kādi būs baudāmi pasākuma laikā 8. un 9. jūlijā Bauskas Pilskalna estrādē. Grupa "Tequila", Aivars Birzmalis un Jānis Misiņš, "Dakota", "Klaidonis", Aldis Rullis un Linita, "Sestā Jūdze", grupa "Apvedceļš", "Jauna Diena", Mārtiņš Jātnieks, Kaidi & Barn Brothers (Igaunija), Jonis (Lietuva) Wayne Law (Austrālija), Duch Eagles (Nīderlande). Festivāls ir veicis izmaiņas arī festivāla logo. Par simbolu ir izvēlēta cepure, kas nepārprotami liecina par festivāla norises vietu un 18 gadus senu vēsturi. Festivāla laikā būs skatāmi Latvijas un Baltijas labāko līnijdeju kolektīvu priekšnesumi sadarbībā ar Latvijas līnijdeju un kantrī vesterna deju asociāciju.

Esošie komentāri (61)
nu,nu: Apvedceļš un kantrī.nu gan sasmējos.
2016. g. 3. Jūl, 12:23
Daiga Siliņa: Visu cieņu Dzintra Rozīte, bet Jūs pati jau arī šeit esat izgāzusi tik daudz žulti, ka rodas jautājums-tad tomēr kāds uzkāpa uz varžacīm?Nav ko citus mācīt,kur un ko gāzt.Jo vienīgais pluss Jums, ka savu nepatiku un personiskos kompleksus esat izgāzusi tos parakstot ar savu vārdu.Bet citādi Jūs neatšķiraties no pārējie!Brīžiem pat ir Jūtams lielāks ļaunums.Kā tur bija ar to nākšanu atpakaļ?
2016. g. 9. Mar, 23:36
Dzintra Rozīte: Te sen vairs nav runa nedz par mūziku, nedz festivālu. Cilvēkiem ir kur anonīmi izgāzt savus kompleksus un personisko nepatiku. Uz priekšu, tikai viss jau nāk atpakaļ kādreiz dzīvē...
2016. g. 13. Feb, 18:16
Rolands: Tevi "prieks" interesē - lasi taču un varbūt kaut ko uzzināsi Mūsu ģimenīte vismaz nav anonīma, kā prieki, zābaki, zaķīši u.c. zvēri.
2016. g. 13. Feb, 18:07
prieks: Jocīgā ģimenīte:)paši ar sevi sarakstās, kuru intereses jūsu murgi:))
2016. g. 13. Feb, 17:17
Dzintra Rozīte: Vai tas nav dīvaini, ka Ozoliņš pats noliek savu festivālu nosaucot to par vācu šlāgeri. Vai viņš pats nenoniecina savu iepriekšējo festivālu māksliniekus? Vai tas neliecina par cilvēku gana daudz? Vai ir gudri organizēt festivālu pļavā bez elektrības par spīti kādam? Domāju ka nav gudri, bet diezgan histēriski...Lasiet labāk paši par kantri mūziku un tās vēsturi neuzticieties vienam vai otram ''tēvam'' vai ''vectēvam''.
2016. g. 13. Feb, 16:54
Dzintra: Un nez vai tie ''sūrie kantri dejotāji'', kam reizēm pat līdzsvaru ir grūti noturēt, maz zina, kuras tad ir populārākās kantri pāru dejas? Vai jūs spējat atšķirt WCS no NC2step vai country 2step. Ja nē, tad nevajag runāt par ''Kantri dejām un kantri stilu, ko jūs visi jaucat kopā ar western stilu. Pasūtiet kādu stila žurnālu, piemēram Cowboys and Indians'' un paskatieties, kas ir īsts stils. Paskatieties raidījumus Grand Ole O un tad varbūt nojēgsiet, kas ir vecais country ģērbšanās stils. Diemžēl arī daudzi līnijdeju vadītāji neko no tā visa nemācās , jo latvju ''kantristiem'' pietiek ar ''dejiņām'', ''solīšiem un kādu graķīti pasākuma laikā.
2016. g. 13. Feb, 16:33
Dzintra: Vai var uzzināt tā slavenā amerikāņa vārdu, kas ''sarunāts'' uz Latviju. Naivie, kas joprojām domā ka viduvējs amerikānis noteikti dziedās labāk par labu latvieti... Bet par kantri mūziku tā saucamie KANTRISTI DEJOTĀJI vispār neko daudz nezin, tas nu sen ir skaidrs, jo pasūtīt kādu grāmatu tak ir tik dārgi un kur nu vēl angļu valodā! Un visi akli tic Ozoliņa stāstītajām muļķībām. Skumji un noželojami.
2016. g. 13. Feb, 16:20
Rolands: Kur ta nu pēkšņi Ozoliņš 18 gados novedis Bauskas festivālu līdz vācu šlāgerim, pēkšņi tik ļoti amerikanizējās. Būs laikam iemācījies angļu valodu. Kas attiecas uz dejošanu, tad redzu, ka te raksta "īstie sūrie līnijdejotāji", kas domā, ka kovbojs vakarā nolec no zirga un aiziet uz bāru tā sūri padejot. Aizmirstiet! Kovbojam gribās pielikt roku sievietei un uzdejot Two step, square dance uzraut kādu valsi vai polku, tā lūk. Bet mums jau "īstais kantrī" asociājas tikai ar cepurīti galvā (vēlams ādas vai papjēmašē ar lapsas astīti) un ar rociņām pieturēt biksītes.
2016. g. 13. Feb, 16:08
Dzintra Rozīte: BET, ja Ogrē būs Dollija Pārtone vai Villijs N., tad gan uz Ogri!
2016. g. 13. Feb, 15:36
Dzintra Rozīte: Suņi rej, karavāna iet tālāk! Tiekamies Bauskā! Būs visīstākās kantri pāru dejas COUNTRY 2step darbnīcas!
2016. g. 13. Feb, 15:11
Klausītājs: Kā izskanēja LR1 -Bauskā būšot vācu šlāgeris, bet Ogrē vairāk amerikāņu kantri. Tākā katrs varam izvēlēties, kas kuram tuvāks.
2016. g. 9. Feb, 14:55
tā gan: Dosimies tur, kur skanēs kantrī, nevis kantriskots šlāgeris. Vēl gribētos. lai tomēr būtu arī telšu pilsētiņa. Bet jāgaida Ozoliņa piedāvājums. Viņš tradicionāli ar to čammājas. Cenas gan vajadzētu saglabāt tādas kā ir, jo tāpat jau sālīti sanāk.
2016. g. 9. Feb, 14:27
Marta: Tad nu gan būs smaga izvēle, kur doties -uz Bausku vai Ogri.Paredzams,ka abi pasākumi būs augstā līmenī. Ko iesāksim?
2016. g. 9. Feb, 10:05
Jurģis: Šorīt LR1 izskanēja informācija,ka Uldis Ozoliņš rīko savu kantrī mūzikas festivālu Ogres salā tajā pašā laikā ,jo mākslinieki no Amerikas sarunāti jau pirms gada .Tad nu būs izvēle ....
2016. g. 9. Feb, 9:29
Jankam: Neskaiti naudu citu kabatās!
2016. g. 8. Feb, 22:30
Tik vien: atbalstītāju 70 gadu country muzikai :D :D :D vai tiešām tik maz....???
2016. g. 8. Feb, 22:23
Jankam: Sestā Jūdze, Dakota, Klaidonis, u.c, nē, iespējams, tas nav amerikāņu kantrī, bet nē, arī šlāgermūzika, Janka, tā nav!!! Tev pašam vajadzētu izkopt spēju saklausīt atšķirību. Bet katrs sev tas gudrākais! Kādu baigo izaugsmi var gaidīt no festivāla? Tas ir tā pat kā vecs,labs, nostāvējies vīns ar savu smaržu garšu un tradīcijām. Tāda gudrinieka muldēšana!
2016. g. 8. Feb, 22:22
Janka: Šis pasākums ir lielisks peļņas pasākums tā rīkotājiem - kurā pašmāju mūziķiem maksā grašus, no tirgotājiem ņem 1000 euro par vietu, bet paši pēc katra pasākuma nomaina jaunas automašīnas. Katru gadu viens un tas pats konveijers,nekādas pārmaiņas, nekādas izaugsmes. Šajā lapā ir kantrī http://www.cmt.com/, paskatieties, padomājiet un izvērtējiet paši kas skan un kas neskan šajā festivālā!
2016. g. 8. Feb, 21:51
Janka: Skumji noskatīties uz to kā jau 18 gadus mūsu cilvēkiem ir ieborēts, ka 6jūdze, Dakota, Klaidonis, u.c. latviešu grupas spēlē kantrīmūziku - patiesībā tā nav kantrīmūzika. Tas ko vīri spēlē ir laba un kvalitatītīva šlāgermūzika un no tā nevajag kaunēties. Šis festivāls un tā rīkotāji mums pārdod skaisti iesaiņotu šlāgerfestivālu, uz kura iesaiņojuma rakstīts "kantrī mūzika". Pēdējā laikā festivāla rīkotāji mums pasniedz, ka no amerikas atveduši "supergrupas", bet tās ir amerikā grupas no lētā gala, bet mums klausītājiem to pasniedza kā super, truper zvaigznes.
2016. g. 8. Feb, 21:50
Ilze: Sunim - Man jau liekas pēc komentāriem,ka cepiens pirmkārt ir par mākslinieku izvēli -vai kantri festā vajag šlāgerdziedātājus? Mēs pat brauktu uz vairāk kā divām vietām baudīt kantri muziku (kā tas ir pie leišu bāleliņiem),tā kā par to vispār,suns,nav ko iespringt!
2016. g. 8. Feb, 17:51
Sunim!: Viss ir labi - lai katrs mežonīgajā Latvijas kapitālismā pērk un pārdod, ko grib, kaut radošas lietas, ja sunim tā labpatīk. Vislabāk mūzikas pasaulē ir zobs pret zobu princips, kā tad, visi no tā būsim tikai ieguvēji. Izcila retorika Uldis vai Mārtiņš - vasarā redzēsim kuram būs veicies labāk, izklausās pēc olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra. Kā no tā iegūsim mēs, tie, kuri gadiem uz konkrētu pasākumu brauca prieka, ne sacensību pēc! Suni, tieši jums, riešana izdodas viss labāk!
p.s. Aizvainojums par ielūgumiem vispār ir nevietā - visus gadus pērkam biļetes!
2016. g. 8. Feb, 17:37
Suns: palasam komentus no tango līdz...izklausās pēc troļļu brigādes patosa no viena adresāta.Brauksim uz Ozoliņa festivālU? Atvainojiet -bet tas nav pat izsludināts,kaut gan ir jau februāris?Viena lieta ir gudri runāt un citus kritizēt,bet otra puse-pašam kaut ko reāli uzorganizēt!Mežonīgā kapitālisma pasaulē tirgus visu noliks savā vietā-vasarā redzēsim,kuram būs veicies labāk Ozoliņam vai Ružam? Mēs,apmeklētāji būsim tikai ieguvēji,ja būs 2 vietas kur izklaidēties!No tā,ka šeit būs kāds piliens indes vairāk vai mazāk,nemainīsies pilnīgi nekas!Visu cieņu enerģiskiem cilvēkiem- ļaujam viņiem abiem organizēt,ko kurš iecerējis un "noliekam" pēc notikuma,nevis pirms! Patreiz izklausās vienīgi:"manu čomu uzmeta,haļavas ielūgumi nespīd.."
2016. g. 8. Feb, 16:59
Optimists: Labi, šogad iepauzēsim... cerams, ka tiksimies 18. Bauskas kantrī festivālā nākošgad
2016. g. 8. Feb, 0:05
Skumjām: Ko tur skumt - brauksim tur kur būs astoņpadsmitais kantrī festivāls! Un turpināsim priecāties, kā visus šos gadus. Jo noteicošais tomēr nav vieta, bet gan mākslinieki, dejotāji, klausītāji, rīkotāji, kurus saista vienoti mērķi un kuriem viens kopīgs prieks! :)
2016. g. 8. Feb, 0:05
Skumjais: Var jau iesmaidīt par to visu balagānu, bet ir pārāk skumji...
2016. g. 7. Feb, 23:57
Kārumniece: "...organizatori ir paziņojuši par mūziķiem, kādi būs baudāmi pasākuma laikā...". Varbūt viss vēl būs labi. Proti klausīsimies un dzirdēsim kantrīgrupas, bet tie mūziķi, kuri paliks baudīšanai ir Apvedceļš un Jātnieks, kā saka, katrai vecuma grupai savs baudāmais. Šī festivāla organizātori ir iekļāvuši baudas elementus. :D :D :D
2016. g. 7. Feb, 23:45
Pats: Viens jautājums organizatorei Rozītei - kāpēc festivālā paredzētās dejas nav pieejamas visiem, bet tikai kaut kādiem izredzētiem uzaicinātajiem?
2016. g. 7. Feb, 23:37
ārā: Būs jābrauc ārā, pie kaimiņiem: poļi country piknika svētkus svin Mragowo 22-24.jūlijs (publicēts), lietuvieši Visagino - 19.-20.augustā (publicēts), igauņi Harkujarve kanti laikam arī ieliks 8.jūlijā (vēl publicēts, bet pagājušajā gadā mums sakrita datumi). Ozoliņa datumi LV country music vēl nav publicēti ;)
2016. g. 7. Feb, 23:20
Sambai, RUMBAI: Māsas Legzdiņas arī vajag un Latgales dāmu popu ...ar vīno koji top, ar ūtru koji top.....
2016. g. 7. Feb, 22:48
valsim.: ...kā var ........."nav ko citas valsts kultūru Latvijā godināt ???!!!!!!!!" , tad tak nav jāpiedalās Kantrī mūzikas pasākumā.....uzlaižam tautiņdejotājus uz skatuves un tad pa īstam pagodinām Latvijas kultūru. Cienījamais valsis jau ir sapinies savos uzskatos ..gribu kantri , bet negribu kantri.......smieklīgi. Nost ar pašreizējo festivāla organizēšanas komandu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. g. 7. Feb, 22:43
Samba fon Rumba: Vai die ku labi! Beidzot varēs izdancāties! Uzvilkt normālu brunci,nevis vazāties noplīsušos lindrakos! Sievietēm ir jābūt sievietēm, nevis kautkādām zirgkopējām. Apvedceļs un Jātnieks ar savu Mīlas tuksnesi ir feini, bet ierosinu uzaicināt arī Bumerangu un Tērveti ,un tad tik mums būs ne vien balle Baložos, bet arī beidzot BALLE Bauskā! Un par balles vadītāju varbūt var aicināt Aināru Ašaku!
2016. g. 7. Feb, 22:39
five , six, seven, eight.: Es nesaprotu:(šis būs šlāgerdeju festivāls?!:)brrrrr. ...
2016. g. 7. Feb, 22:29
Ilze: Atklāti sakot ļoti bērnišķīgs logo, der kāzu otrās dienas aksesuāriem. Piekrītu iepriekšējam komentāram,ka 1999.gads šim logo ir nekorekts.
2016. g. 7. Feb, 22:24
,,,,un vēl: ,,,par pasākuma vadītāju uzaiciniet Gunti Skrastiņu vai Andri Buli :D :D
2016. g. 7. Feb, 22:17
Jānis: Lūdzu no logo izņemt "since 1999"!!!!!!
2016. g. 7. Feb, 22:09
Par 18.festivālu citur: COUNTRY FANI! ESAM MODRI! Šis ir Mārtiņa Ružas, Dzintras Rozītes u.c.rīkotāju PIRMAIS..., nevis ULDA OZOLIŅA rīkotais 18.Country mūzikas festivāls!
Diemžēl, bet Uldim jāmeklē cita vieta 18.festivālam. Gaidam par to informāciju!
2016. g. 7. Feb, 21:30
drosmīgajai: Līnijdejas jau sen pārvērtušās par baletdejām ar pārģerbšanos,karnevāla maskām utt.Daži to sauc par "līnijdeju attīstību". Bet to attīstību salīdzināt nevar ar šīs kustības sākumu Latvijā. Internetā jau var redzēt līnijdeju čempionātus Amerikā, Austrālijā - tur notiekošais tiešām "sirdi piesien."
2016. g. 7. Feb, 20:18
lecīgā līnijdejotāja: Cerams VALSIS pārlasīja savu komentāru,tad nu skaidrs,country mūzikas cienītājiem tur nav ko darīt! !!Paldies par informāciju,un savas plandošās dejas varam mierīgi dejot!!!:)
2016. g. 7. Feb, 19:44
Mērkaķītis: Aaaaaaaa, tas ir saviesīgo deju festivāls?!:)Žēl laika, tā jau varētu aizbraukt un ieņirgt:)
2016. g. 7. Feb, 16:33
CM cienītāja: Saviesīgo deju dejotājiem un cienītājiem vajadzēja rast iespēju pašiem sevi parādīt un piesaistīt publiku, kuram patīk tas ies un baudīs, nevis atņemt to kas gadiem ir audzis un iesakņojies Bauskā. Neba nu tagad galvenais ir atrādīt ko nu katra minigrupiņa ir iemācījusies sinhroni nodejot ar zīda svārkiem mugurā..... galvenais ir tas kopums, kas bija radīts , kad paralēli izcilām COuntry mūzikas zvaigznēm arī lielajam līnijdejotāju kolektīvam bija savs sniegums. Cilvēkiem patika un ar vienu līnijdejotāju stundu pietika. Man ļooooooti žēl ka 18. COUNTRY MŪZIKAS FESTIVĀLS nenotiks BAUSKĀ, Bauskā būs pirmais .Es par Ozoliņkunga rīkoto festivālu....un visiem saviem draugiem ieteikšu uz Bausku nedoties. Žēl..... vide Bauskā piesaista
2016. g. 7. Feb, 16:16
Valsis: Beidzot arī smukie, saviesīgo deju dejotāji varēs doties uz Bausku, jo Apvedceļa un Jātnieciņa mūzika atbilst mūsu izkoptai deju mākslai. Kā tad, lai tie lecīgie līnijdejotāji un kantrīmīzikas cienītāji ievelk astes kājastarpī, nav ko citas valsts kultūru Latvijā godināt. Lai dzīvo Apvedceļš, Jātnieks un balles dejas!!!
2016. g. 7. Feb, 15:00
Reinis: Pilnībā piekrītu Ritai!Gribētos rast atbildes uz daudziem jautājumiem!
2016. g. 7. Feb, 14:02
viss....: Viss labais reiz beidzas, Un tagad arī vecais labais Bauskas kantrīmūzikas festivāls ir beidzies.
2016. g. 7. Feb, 14:00
Rita: Vai kāds var pateikt, kas notiek? Kāpēc 18 gadus festivāls ar lieliskām tradīcijām, pašmāju kantrī celmlaužiem, kopējo labo auru, tiek pārvērsts parastā zaļumballē? Kurš atbild par to, ka tiek degradēts labs festivāls. Vai, lūdzu, raksta autors var atbildēt? Vai varbūt papildināt rakstu ar interviju, kur uz mūs visus interesējošiem jautājumiem atbild organizētāji? Lai mums nerodas savas interpretācijas.
2016. g. 7. Feb, 13:22
Doma: Vai grupas Apvedceļš dziesma Zemenes jau nogatavojušās par Kantrī dziesmu no šlāgera........?
2016. g. 7. Feb, 13:20
Anna: Tā tik vēl trūka,lai nebūtu Sestā Jūdze,Linita,Rullis,Jauna Diena,Tekila,Dakota,Klaidonis! Tad jau vispār būtu gals klāt! Bet pārējie...Pierasts bija pie adekvātām kantri grupām ...Bet viss labais reiz beidzas...
2016. g. 7. Feb, 12:51
Kristīne: Piekrītu,ka atdalīšanās nebija patīkamākā ziņa, bet teicins, ka Bauskā šogad nebūs nevienas īstās kantrī zvaigznes gan ir aplams. Aldis Rullis un Linita, "Sestā Jūdze","Klaidonis"- cik tālu zināms, tie ir spilgtākie latvju kantrī pārstāvji.
2016. g. 7. Feb, 12:31
Vai vai: Ne, uz zaļumballi es nebraukšu
2016. g. 7. Feb, 12:30
Anna: Iegriezīsim vasaru-jūliju Bauskā!Lai dzīvo šlāgeristi!
2016. g. 7. Feb, 10:58
Vilks: Es arī ļoti baidos...Brauksim ar Zaķīti(un ne tikai) uz īsto CONTRY FESTIVĀLU, ULDA OZOLIŅA rīkoto! Cerams,ka tur nebūs Apvedceļš & CO!Un no ārzemju māksliniekiem būs kautkas klausāmāks. Tiešām žēl,ka daudzi ilggadīgie kantri fani aizdosies uz Bausku,neizlasījuši līdz galam informāciju,jo Bauska ir gadu gadiem ierastā vieta...Ļoti,ļoti žēl...
2016. g. 7. Feb, 10:53
zaķītis: Ai kā baidos ka izgāzīsies , ai kā baidos ka izgāzīsies.........nu neko darīt būs jāpameklē, jāpaklausās kur tad notiks ĪSTAIS CONTRY FESTIVĀLS , ULDA OZOLIŅA rīkotais , turp arī brauksim, to arī baudīsim........ Šitas nav ilgdzīvotājs........Tikai žēl , ka daudzi aizbrauks uz Bausku nelasot informāciju un nezinot šī festivāla rīkošanas aizkulises.Ai kā baidos , ai kā baidos.........
2016. g. 7. Feb, 10:05
Drosmīgā: Piekrītu Zābakam..tad jau līnijdejas pārtaps par baletdejām!
2016. g. 7. Feb, 9:13
Dzintara dziesma: Jā,dīvaini "atšķaidīts" pasākum. Visas vasaras laikā bija viens kārtīgs fest, bet nu arī šis ar neko neatšķirsies no pārejām ballītēm! Iegriezīsie, iešūpošim, iesvilposim Bausku. Žē, ka tā!
2016. g. 7. Feb, 1:30
:): Cerams, ka 2017.būs atgriezies normāls kantrī festivāls
2016. g. 7. Feb, 1:04
Zābaks: Man nāk ņirga... Baltijas labākie līnījdejotāji :))
Kuri ignorē cepures un zābaki domāti parketa dancītim...lai veicās....bet kausi nebūs, un dalības maksa nebūs maza ;(
2016. g. 7. Feb, 0:58
aicis: dakota-jau kantri...parejie viesmakslinieki...
2016. g. 7. Feb, 0:30
Aija: Lai viss iecerētais izdodas!
Un tā, no sirds!!!
2016. g. 7. Feb, 0:24
Margarita: Tāda zaļumballe vien būs, un logo arī piemērots aliņa etiķetei. Tad tās Zemenes tomēr ir kantrī gabals?! :)
2016. g. 6. Feb, 21:47
Edmunds: Patiesībā tiešām pamatīgs pārsteigums par mūziķu izvēli! Kantri zvaigznes Apvedceļš un Jātnieks...Arī viesmākslinieki pabāli.
2016. g. 6. Feb, 21:32
oho!: Un tas ir kantrī? Vairāk izskatās pēc parasta latviešu šlāgermūzikas festivāla. Pat nav vienas lielas kantrīmūzikas zvaigznes.
2016. g. 6. Feb, 20:53
Pievieno savu komentāru
Copyright © www.CountryMusic.lv v5 2007-2017 | |