Sestdiena, 11. Augusts. Liega, Olga, Zita, Zigita

Jauna Diena

Jauna Diena

Par grupas JAUNA DIENA dibināšanas dienu varam uzskatīt 2015.gada 18.martu, kad pirmo reizi notika mēģinājums pilnā sastāvā, kādā šobrīd esam. Protams, iepriekš, jau no 1.marta, bija daži mēģinājumi kopā uzspēlēt, vienojoties par muzikālo virzienu un kopsaucēju. Galīgais lēmums par grupas nosaukumu - JAUNA DIENA - tika pieņemts kolektīvi 29.martā, pirmajā ieraksta dienā JVSond studijā.
Grupa dibināta uz EMBURGAS ZĒNU bāzes, kad pēc 13 gadu kopdarba un Mūzikas Ierakstu Gada balvas Zelta Mikrofons saņemšanas par labāko CD "Es sapņoju" kantrī un šlāgermūzikas nominācijā , šķīrās Emburgas Zēnu un Alda Ruļļa ceļi.
Palikušie EMBURGAS ZĒNI : Jānis Veikšāns - sitamie instrumenti un grupas boss; Katrīna Eglona - balss un vijole; Guntars Ķervis - taustiņinstrumenti un akordeons.
Drīz tiek pieaicināti Andis Retējums - balss un akustiskā ģitāra, Valdis Zīberts - basa ģitāra, Andrejs Vasiļjevs - elektriskā ģitāra.
Grupas JAUNA DIENA repertuārs sākumā tiek veidots no dažādām country, country-rock kaverversijām angļu valodā. No Emburgas Zēnu repertuāra nekas vairs netiks izmantots, tādēļ arī tika pieņemts lēmums par grupas nosaukuma maiņu.

Kontakti: Jānis Veikšāns e - mail: , Tālrunis -

Copyright © www.CountryMusic.lv v5 2007-2018 | |