Piektdiena, 17. Septembris
Vera, Vaira, Vairis

"Sestās Jūdzes" fanu klubs.

Ir gads, kad kantrī grupa „Sestā Jūdze” sagaida savu 10. jubileju.  Grupas lieliskos un talantīgos mūziķus – grupas dibinātāju, līderi, dziesmu autoru A. Gedroviču, basģitāristu M. Miķelsonu, ģitāristu J. Misiņu, bundzinieku A. Strazdiņu dzimtenē un ārpus tās atpazīst un klausās daudz dažāda vecuma cilvēki. Tāpēc jau vairākus gadus gaisā virmoja ideja par grupas fanu kluba izveidi. Kā mēs zinām „dzīvē notiek tas, kam jānotiek” un tā 2011. gada sākumā zvaigznes sakrita, kopā sanāca „īstie” cilvēki līdz ar to doma par „Sestās Jūdzes” fanu klubu bija neapturama.

Grupas „Sestā Jūdze” Fanu Klubs

19.04 notiek dibināšanas sapulce, ar karstām un auglīgām diskusijām. Savukārt Latvijas Republikas Uzņēmumu Reģistrā „Nodibinājums Sestās Jūdzes Fanu Klubs” tiek reģistrēts piektdienā 13.maijā. Officiālajos dokumentos Fanu Kluba mērķi ir īsi un konkrēti - atbalstīt grupas mūzikālo projektu kvalitatīvu realizāciju, piesaistīt ziedojumus, veicināt grupas atpazīstamību. Bet tas nav tas, ar ko Fanu Klubs gribētu aprobežoties, mūsu mērķis ir, lai katrs SJFK biedrs justos īpašs un lepns par grupu. Būt kopā ne tikai priekos, bet arī grūtos brīžos, atbalstītu un palīdzētu.

Nepilna mēneša laikā no 5 faniem dibināšanas dienā esam izauguši līdz 65 un ticam, ka mūsu skaits pieaugs. Augustā, kad grupa svinēs savu jubileju, būsim kā liela un noderīga dāvana.
Protams, ka ļoti patīkami ir tas, ka  ikdienas Fanu Kluba darbos sajūtam grupas puišu un menedžeres atbalstu. Par lielajiem mērķiem nerunāsim, lai pēc tam runā mūsu darbi. Mēs esam lepni par to, ka esam grupas „Sestā Jūdze” fani!

 

Visus, kas grib būt kopā ar mums, iesaistīties aktīvi vai ne tik aktīvi, lūdzam rakstīt uz e – pastu: sestajudze_fk@inbox.lv vai zvanīt mob.tel 25455928

SJFK valde

 

 

 

 

Copyright © CountryMusic.lv 2007-2021 | Facebook | Google + | Privātuma Politika