Piektdiena, 17. Septembris
Vera, Vaira, Vairis

Grupas KLAIDONIS domubiedru klubs!

Šķiet, vēl pirms dažiem gadiem ne grupa KLAIDONIS, ne arī viņu mūzikas cienītāji pat nenojauta, ka 2008. gadā būs pašiem sava fanu apvienība... Bet nu tas ir noticis, un kopš 1. aprīļa (bez jokiem!) oficiāli reģistrēts Grupas KLAIDONIS domubiedru klubs!
Šā gada sākumā – 1. februārī notika ilgi gaidītais KLAIDOŅA fanu saiets, kurā sanākušajiem bija iespēja ne vien atpūsties kopā ar pašiem māksliniekiem, bet arī savā starpā apspriest oficiāla fanu kluba izveidi. Jau pēc pāris nedēļām rosīgākie atbalstītāji pulcējās uz kopīgām debatēm, un tika pieņemts lēmums par biedrības dibināšanu, lai fanošana būtu tā pa īstam. Nu šis sapnis ir piepildījies - Grupas KLAIDONIS domubiedru klubs sācis savu darbību. No šā brīža tas ir atvērts visiem interesentiem, kuriem sirdij tuva grupas KLAIDONIS mūzika, kuri vēlas iestāties klubā un darboties tajā, aktīvi atbalstot grupu. Tuvāku informāciju iespējams saņemt, rakstot uz e-pasta adresi: klaidonis~fani@inbox.lv.
Kluba biedri patiesi priecājas, ka arī KLAIDOŅA mūziķi ir ieinteresēti tā pastāvēšanā un atbalsta mūsu ieceres. Šobrīd ne vien cenšamies būt kopā ar grupu pasākumos, bet arī cītīgi strādājam pie logo izveides, un esam pārliecināti, ka jau šovasar uz 10. Bauskas Kantrī festivālu ieradīsimies paši ar savu karogu un vienotām pazīšanās zīmēm apģērbā.
Ideju ir daudz, bet, tā kā patlaban atrodamies ceļa sākumā, apzināmies, ka priekšā ne mazums grūtību, kas jāpārvar, lai sasniegtu iecerēto. Taču esam apņēmības pilni censties, lai ikviens biedrs justos gandarīts par savu piederību klubam – ar svarīgu piebildi, ka, tikai darbojoties kopā, varam ko būtisku paveikt!
Ilva Birzkope
(Grupas KLAIDONIS
domubiedru kluba
pārstāve)2008. gada 13. februāris. LIDO Alus pagrabā. Grupas KLAIDONIS aktīvākie atbalstītāji lemj par oficiāla domubiedru kluba dibināšanu. Foto autors: Ilva Birzkope.

2008. gada 10. marts. Fani kopā ar grupas KLAIDONIS mūziķiem - Māri Sloku, Valdi Rēbuku un Zigmundu Poguli - kārtējā deju vakarā LIDO Alus pagrabā. Foto autors: Agris Gedrovichs (6. Jūdze).


2008. gada 1. februāris.
Viena daļa no tovakar uz grupas KLAIDONIS fanu saietu Ķekavā sabraukušajiem kopā ar pašiem mūziķiem. Foto autors: Kārlis Freibergs.
Copyright © CountryMusic.lv 2007-2021 | Facebook | Google + | Privātuma Politika