Sestdiena, 11. Augusts. Liega, Olga, Zita, Zigita

Edvīns Bauers


Ideja par savu dziesmu ierakstīšanu studijā Edvīnam Baueram bija jau vairāk kā desmit gadus atpakaļ, tomēr dažādu iemeslu dēļ tas beidzot notiek tikai 2007. gada pavasarī. Tiek iedziedātas divas dziesmas, no kurām pazīstamākā – “Skatoties tālumā” – pat nokļūst par “Latvijas radio 2” spēlētāko nedēļas dziesmu topa 1. vietā.
Pirmo grupu Edvīns nodibina 1989. gadā, kura spēlē latviešu mūziku ar nelielu country pieskaņu. 1994. gadā grupa izjūk, bet interese par country mūziku turpina pieaugt – turpmākos gadus notiek gan informācijas vākšana, gan mūzikas stila izkopšana. Pa šo laiku notiek arī pozitīvas izmaiņas Latvijas mūzikas dzīvē – kantrī mūzika kļūst aizvien populārāka, populārākas kļūst country virzienā spēlējošas grupas, un, visbeidzot, ir arī mūziķi, kuri var un prot spēlēt tieši country mūzikai raksturīgā manierē. Lai dziesmas skanējums būtu kvalitatīvākas un aranžējums tuvāks iemīļotajam mūzikas stilam, Edvīns nolēma savu dziesmu ierakstos pieaicināt dažus no Latvijas vadošajiem country mūziķiem.
2008. gadā notiek debija Bauskas kantrī mūzikas festivālā kopā ar Linitu un grupu „Krustceles” no Limbažiem. Ir izveidota kantrī mūzikas programma ar populārām un arī mazāk zināmām dziesmām latviešu un angļu valodās, notiek uzstāšanās dažādos pasākumos, piedalīšanās dziesmu aptaujās un, protams, arī darbs studijā.

Studijas albumi

2012. gads "Aizsniegt debesis"

Mūzikas video "Aizsniegt debesis" 2012. gada 9. oktobrī.


Mūziķa vietne internetā

Copyright © www.CountryMusic.lv v5 2007-2018 | |