Otrdiena, 14. Augusts. Zelma, Zemgus, Virma

CMA gada balva 2010

Aizvadīta lielā country nakts Nešvillā un godalgas sadalītas. Gada mākslinieka titulu pirmo reizi ieguva Brad Paisley. Lielāko balvu skaitu saņēma šā gada country zvaigžņu pāris Miranda Lambert un Blake Shelton. Miranda, sieviete gada labākā vokāliste, gada albums un gada video. Par labāko dziesmu "The House That Built Me" ko izpilda Miranda Lambert balvu saņēma šīs dziesmas autori Tom Douglas un Allen Shamblin. Blake Shelton, labākais vīrietis vokālists un labākais notikums "Hillbilly Bone", sadarbībā ar Trace Adkins. Gada grupas tituls un labākais singls šogad Lady Antebellum. Kā jaunie mākslinieki tika apbalvoti grupa "Zac Brown Band". Par gada duetu, jau ceturto gadu pēc kārtas tika apbalvoti "Sugarland". Labākā muzikanta tituls šogad ģitāristam Mac McAnally. Balvu ieguvēji

CMA muzikas gada balva

CMA Awards 2009 uzvarētāji ir paziņoti, balvas ir sadalītas. Lielāko balvu skaitu, pavisam četras, saņēma Taylor Swift. Tas nebija nekāds pārsteigums, ka tieši viņa tika atzīta par gada dziedātāju, jo jaunā dziedātāja ir ļoti populāra ASV un citur pasaulē. Viņa aktīvi koncertē, piedalās dažādos projektos un filmās. Par labāko gada vokālistu, vīrieti atzīts Brad Paisley. Labākais singls "I Run to You," Lady Antebellum. Gada dziesma "In Color", Jamey Johnson. Par labāko jauno dziedātāju tika nominēts Darius Rucker. Labākā mūziķu sadarbība tika atzīta dziesma "Start a Band," Brad Paisley ar Keith Urban. Par labāko gada duetu tika atzīts Sugarland, tiek uzskatīts, ka tieši viņu mūzika ir ļoti iedvesmojoša. Labākā grupa, Lady Antebellum. Gada mūziķis (labākais muzikants) Mac McAnally.

CMA gada balva 2008

12. novembrī 42. reizi Nešvillā, Sommet centrā notika ikgadējā CMA (kantri mūzikas asociācijas) balvas pasniegšana gada labākajiem kantri mūziķiem. Šis ir gada svarīgākais pasākums kantri mūzikā, mūziķi un viņu sniegumi tika vērtēti laika periodā no 1. jūlija 2007. gada līdz šā gada 30. jūnijam. Tāpat kā iepriekšējā gadā tika nominētas 12 kategorijas, ko piedāvājam arī jūsu apskatei.

CMA gada balva

Šogad 41. reizi Nešvillā „Sommet” centrā 7. novembrī CMA notika kantrī mūzikas gada balvas pasniegšana dažādās nominācijās. Nomināciju pretendenti tika jau paziņoti 30. augustā ASV nacionālajā televīzijā, raidījumā „Labrīt Amerika” (Ņujorkā) „ABC” kanālā no Taimskvēra ar Sara Evans un Sugarland piedalīšanos.
Ikvienam var rasties jautājums - kā izvēlas uzvarētājus CMA gada balvai? CMA uzvarētāji tiek izvēlēti balsojot profesionāļiem šajā industrijas jomā - kantrī mūzikas asociācijā. Kritērijus, izvēles noteikumus, procesu balsošanai nosaka CMA direktoru padome. Periods no kāda tika vērtētas izvēlētās nominācijas ir: no 01.07.2006 - 30.06.2007 Tiek izvēlēti albūmi, mūzikas video, bet lai kvalificētos vokālajam izpildījumam ir jābūt tapušai dziesmai šī noteiktā perioda laikā.
Balsošana notiek trīs daļās, apkopojot pirmās un otrās balsošanas kārtas rezultātus, tiek noteikti pieci labākie katrā nominācijā. Trešā kārta notiek Nešvillā, kur svinīgi tiek paziņoti uzvarētāji.

Gadās arī tā...

Faith Hill Getting Owned at the CMA's

Copyright © www.CountryMusic.lv v5 2007-2018 | |