Svētdiena, 31. Maijs
Jūsma, Alīda

Klāt 11. Starptautiskais festivāls COUNTRY BAUSKA.

Esam iesoļojuši otrajā desmitgadē un esam patiesi priecīgi, ka iepriekšējos gados esam pulcējuši tik daudz apmeklētāju, žurnālistu, kā arī izcilus pašmāju un ārzemju māksliniekus. Iepriekšējā desmitgade bija ļoti veiksmīga un mums izdevās Bauskas publikai parādīt divas pasaules ekstra grupas kā „Bellamy Brothers” un „Asleep At The Wheel”.
Festivāls turpina savus apgriezienus un arī šis gads neizpaliks bez slavenu viesmākslinieku klātbūtnes. Kā absolūta festivāla ,, naglu” gaidām „Steve Haggard Band”, kas ir viena no ASV populārākajām kantrī grupām Eiropā. Daudz pazīstamu un tautā iemīļotu dziesmu mēs dzirdēsim Vācijas dueta „Cash-Carter-Tribute” un Austrijas vokālās grupas „Tex Robinson” izpildījumā. Gaidām arī viesus no Lietuvas, grupas „Vixva” un „Crazy Crow”. Festivāla galvenais akcents tomēr ir un paliek pašmāju kolektīvi . Tādu šogad desmit .Līdzīgi kā iepriekš festivāla laikā skatītājiem būs iespēja atdot savu balsi par viņuprāt labāko grupu, tā nosakot šī gada ,,Publikas Mīluli”. Šogad tāda iespēja būs ne tikai ar bukletā ievietoto talonu, bet arī ar telefona balsojumu festivāla laikā. Attiecīgos tālruņa numurus varēsiet atrast festivāla bukletā līdzās pasākuma programmai.
Cerēsim, ka arī nākošā festivāla desmitgade būs tik pat veiksmīga un mēs, festivāla organizētāji, vēlam Jums daudz patīkamu emociju un būt uzticīgiem kantrī mūzikai.


Mārtiņš Ruža
Uldis Ozoliņš

Bauska 2009

"Bauska Country 2009" festivāla organizētāji, Kantri mūzikas asociācija informē par šā gada Bauskas festivāla jauno projektu. Bauskas festivāls šogad norisināsies divas dienas 10. - 11. jūlijā. Biļešu iepriekšpārdošana Biļešu paradīzes kasēs internetā ir pārtraukta. Biļetes iespējams iegādāties norādītās tirdzniecības vietās Latvijā.10. Jūlijs - piektdiena

19.00 Festivāla atklāšana
19.20 TEQUILA
20.00 Aldis Rullis & EMBURGAS ZĒNI
21.00 SESTĀ JŪDZE
22.00 Steve Haggart Band (ASV)
24.00 Nakts balle ar SESTO JŪDZI

11. Jūlijs - sestdiena

14.00 Line dance mācību stunda ar Baibu Bierni
15.00 Edvīns Bauers un grupa
16.00 VIXVA (Lietuva)
17.00 June Hill & HILLBERRY JAM
18.00 Inese Greste & De Billies
19.00 CRAZY CROW (Lietuva)
20.00 AUSTRUMKRASTS
21.00 KLAIDONIS
22.00 TEX ROBINSON vokālā grupa (Austrija) un EMBURGAS ZĒNI www.texrobinson.com
23.15 CASH CARTER TRIBUTE (Vācija)
00.30 Nakts balle ar Ivars Petersons Band

 


Ieejas biļete divām dienām Ls 10, bērniem līdz 12 gadu vecumam Ls 2, vienai dienai attiecīgi Ls 6 un Ls 1. Festivāla nometnē telts vieta Ls 6, automašīnas novietošana Ls 4.

Portāls CountryMusic.lv nav festivāla "Country Bauska" mājas lapa un neatbild par ievietoto informāciju.

Copyright © CountryMusic.lv 2007-2020 | Facebook | Google + | Privātuma Politika