Trešdiena, 21. Novembris
Andis, Zeltīte
Sagaidiet “Pistol Annies” jauno albumu.

2. novembris0
Pistol Annies

Savu trešo studijas albumu ar nosaukumu “Interstate Gospel” šodien laidusi klajā amerikāņu Country supergrupa “Pistol Annies”. Albums tapis sadarbībā ar ierakstu kompāniju “RCA Nashville” un tajā ir 14 dziesmas. Visas dziesmas ir grupas dalībnieču pašu rakstītas. Par albuma singlu tiek uzskatīta dziesma “Got My Name Changed Back”. Katrai no grupas dalībnieciēm ir arī sava solo karjera, kas gan netraucē šādai sadarbībai. Grupa uzstājās gan uz mazākām skatuvēm, gan kazino, kā arī tādās vietās kā Greensboro Coliseum
Whitey Morgan izdod jaunu albumu.

29. oktobris0
Whitey Morgan

Ar jaunu studijas albumu pagājušā nedēļas nogalē klajā nāca klasiskā un honky tonk Country izpildītājs Whitey Morgan. “Whitey Morgan and the78’s” par dibināšanas gadu uzskata 2005. Gadu. Līdz šim Whitey Morgan ar grupu ir izdevuši četrus studijas albumus un pēdējais no tiem ir “”. Jaunajā albumā ir iekļautas desmit dziesmas, kuras tapušas laika posmā no 2015. Gada. Albums tapis paša Witey Morgan ierakstu studijā “Whitey Morgan Music”. Mūziķis ir neatkarīgs no lielajām “Haizivīm” (Ierakstu kompānijām), tāpēc viņa mūzika ir kā tīrradnis starp daudzajiem Country mūzikas novirzieniem.

 Lady Antebellum - GoldenŠīs nedēļas  pirktākais albums ir grupas "Lady Antebellum" jaunais CD ar nosaukumu "Golden". Albums nāca klajā 6. maijā un par tituldziesmām atzīti singli "Downtown" un "Goodbye Town". Otrajā vietā ierindojas trio "Pistol Annies" ar albumu "Annie Up". Mūzikas kritiķi izsakās visai negatīvi par šo albumu, bet laiks rādīs, cik tas būs dzīvotspējīgs, tituldziesma "Hush Hush". Trešo viietu ieņem 30. aprīlī iznākušais Kenny Chesney albums ar nosaukumu "Life On A Rock". Par albuma singlu uzskata dziesmu "Pirate Flag".

Billboard šīs nedēļas TOP 10
Dziesmas
Rādīt Billboard TOP 10
Albumi
Rādīt Billboard TOP 10

1
Kane Brown - Experiment


2
Luke Combs - This One's For You


3
Dan + Shay - Dan + ShayCopyright © www.CountryMusic.lv 2007-2018 | | | Privātuma Politika